GYNOLASER

Intímna oblasť

Trpíte inkontinenciou, opakovanými vaginálnymi zápalmi alebo chcete len zlepšiť svoj sexuálny život? Riešenie všetkých týchto problémov prináša bezoperačné ošetrenie Gynolaserom, ktoré patrí medzi svetové novinky v oblasti liečby gynekologických problémov.


S čím všetkým vám Gynolaser vie pomôct?

Liečba stresovej inkontinencie (uniku moču pri kýchaní, kašlaní, fyzickej námahe)
Liečba nedostatočnej vaginálnej sekrécie (suchosti pošvy)
Liečba dyspareunie (bolestivého pohlavného styku)
Liečba chronických kvasinkových zápalov a infekcií močových ciest
Vaginálna rejuvenizácia (zúženie, spevnenie a zvýšenie pružnosti pošvy a pošvového vchodu)
Laserová lábioplastika
Omladenie a zosvetlenie lábií
Odstraňovanie výrastkov a vírusových bradavíc
 
Výhody ošetrenia pomocou Gynolaseru:

V porovnaní s inými operačnými metódami je laserový zákrok rýchly, trvalý, bezbolestný, bez nutnosti chirurgického zásahu. Prebieha v krátkom časovom úseku a nezaťažuje organizmus. Okrem estetického hľadiska, má toto ošetrenie aj charakter psychologický, zvýšením sexuálneho libida, skvalitnením a posilnením intímnych zážitkov umocňuje hodnotu sexuálneho partnerského života. Je založený na princípe obnovy kolagénových a elastínových vlákien, čo vedie ku spevneniu a zúženiu vnútornej oblasti pošvy. Zákrok je možné kombinovať s inými estetickými ošetreniami.
 
 • Okamžitý účinok s dlhotrvajúcim efektom
 • Bez nutnosti anestézie
 • Exkluzívny vysokovýkonný laserový prístroj FRAXIS GYNOLASER
 • Rýchla hojivosť bez jaziev
 • Bezpečný a komfortný ambulantný zákrok
 • Protizápalový a posilňujúci účinok v pošvovej oblasti
 • Neoperačný zákrok bez krvácania, odpadá nutnosť analgetík
 • Bez nutnosti hospitalizácie a rekonvalescencie
 • Neboli zaznamenané vedľajšie rizikové účink
 

Ako prebieha ošetrenie pomocou Gynolaseru

Procedúra je ambulantná, bez nutnosti anestézie a dlhej rekonvalescencie. Gynekológ zavádza špeciálnu, veľmi úzku hlavicu Gynolasera a ošetrí celú pošvovú stenu od krčka maternice až po vchod do pošvy. Pôsobením lúčov dochádza k hĺbkovému prehriatiu tkaniva a je odstránená jeho vrchná časť. Teplo stimuluje tvorbu nových kolagénových vlákien, ktoré napomáhajú k stiahnutiu a spevneniu pošvovej oblasti. Po zákroku pacientka odchádza bez problémov domov.
 

 

Pokyny pred ošetrením

Ošetrenie pomocou Gynolaseru vzhľadom na svoj neinvazívny charakter nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu pred samotným výkonom. Nevyhnutnosťou však je predchádzajúce gynekologické vyšetrenie, pričom k samotnému ošetreniu je potrebné negatívne onkocytologické vyšetrenie krčku maternice (nie staršie ako 6 mesiacov). Následne je potrebné sa objednať v našej ambulancii na konzultáciu, po ktorej gynekológ rozhodne o vhodnosti ošetrenia a kedy je možné zákrok realizovať.
Kontraindikácie:
 
 • Zápal, akútna infekcia, bakteriálne a venerologicke ochorenia
 • Onkologické ochorenia vrátane rakoviny kože
 • Porucha krvotvorby
 • Alergie, autoimunitné choroby
 • Srdcové ťažkosti, kardiostimulátor
 • Cievne choroby, kŕčové žily, trombózy
 

Pokyny po ošetrení

Po vaginálnom ošetrení pomocou Gynolaseru je efekt viditeľný hneď, ale v priebehu 2-3 mesiacov sa vplyvom ďalšieho rastu kolagénových buniek ešte maximalizuje. Po výkone sa odporúča 7-dňová sexuálna abstinencia a 24 hodín po ošetrení je nutné vyhýbať sa nadmernej fyzickej aktivite. Počas 5-7 dní sa neodporúča kúpanie v bazéne, vani a návšteva solárií. Nie je potrebné používať žiadne krémy a masti. Po zákroku nie je potrebná pracovná neschopnosť a pacientka sa môže vrátiť ku každodenným činnostiam. V prípade výskytu bolestivých stavov, opuchov a horúčky je nutné ihneď kontaktovať ambulanciu.


Neexistuje žena, ktorá by aspoň raz v živote nezažila niektorý z uvedených zdravotných alebo indispozičných problémov. Niekedy pomôže medikament, inokedy kúpeľ v bylinkách, ale nevyrieši to chronický zápal, pošvový diskomfort, uvoľnenú stenu pošvy, nekvalitný sexuálny život. Chápeme Vaše ťažkosti a sme pripravení ich vyriešiť a pomôcť Vám ku kvalitnému plnohodnotnému životu.